Onze Mensen

Radder heeft specialisten in huis op elk vlak. Van vinologen die u de beste wijnadviezen kunnen geven tot experts op het gebied van voorraadbeheer.

Peter Paul Maassen
Accountmanager Den Haag / Vinoloog
T: 06 27032903
E: peterpaul@radder.nl
remco
Remco de Jong
Accountmanager Rotterdam e.o.
T: 06 13260184
E: remco@radder.nl
Jolanda Hoogendijk
Assistent bedrijfsvoering
T: 010 2844014
E: jolanda@radder.nl
Bob Wesdijk
Verkoopmedewerker
T: 010 2844016
E: bob@radder.nl
Alex Roode
Verkoopmedewerker
T: 010 2844020
E: alex@radder.nl
Stef van den Boogaard
Hoofd Verkoop binnendienst
T: 010 2844026
E: stef@radder.nl
Johan van Velzen
Administratief medewerker
T: 010 2844025
E: johan@radder.nl
Lynette van Woudenberg
Administratief medewerker
T: 010 2844025
E: lynette@radder.nl
dalai
Dalai Zardi-Boller
Debiteurenbeheerder
T: 010 2844025
E: dalai@radder.nl
Peter Loeve
Hoofd logistiek
E: peter@radder.nl
Dennis van Driel
Planner
Jan Koen
Magazijnmedewerker
Rinus van Olffen
Magazijnmedewerker
Thomasz
Tomasz Traks
Chauffeur
Jeffrey
Chauffeur
Vincent
Vincent Blom
Chauffeur
Kevin Schenk
Chauffeur
Jim Hoogland
Bijrijder
Damien de Klerk
Chauffeur
Mario Murgano
Magazijnmedewerker
Wesley Eerhart
Magazijnmedewerker
Jaimey van der Putten
Bijrijder
Ernst-Jan Wepster
Directeur
Arie Radder
Directeur